Jdi na obsah Jdi na menu
 


Green Ways

O Zelených potravinách GREEN WAYS obecně Zelené potraviny nejsou lékem, a přesto léčí.


 

* Chlorella pyrenoidosa GW


> Je jednobuněčná sladkovodní řasa.

> Zpracovává se patentovanou technologií STEAM, díky které má lidský organismus možnost využít pro člověka jinak nedostupný, neobyčejně bohatý nutriční obsah.

> Má silné detoxikační účinky

> Velmi příznivě ovlivňuje krevní obraz

> Velmi příznivě působí na trávicí trakt, je výborným pomocníkem při léčení i vážných problémů trávicího traktu, jako jsou Cronova choroba, Ucerosní kolitida či rakovina tlustého střeva. 

* Mladý ječmen GW


> Je 100% čistá šťáva z listů Mladého ječmene pěstovaného organicky bez použití jakýchkoli umělých hnojiv a chemických postřiků ve výšce 2.200 m.n.m.

> Jde o vylisovanou šťávu z mladých výhonků ječmene (výšky do 25cm), která se suší při teplotě do 40°C, což zaručuje kompletní zachování živých enzymů, vitamínů, minerálů a stopových prvků.

> Od sklizně po uzavření sušeného prášku do přepravních vaků uplynou cca 3 hodiny.

> Velmi příznivě ovlivňuje krevní obraz

> Je výbornou podporou ozdravných procesů po zraněních, operacích i při chemoterapii.

> Je dokonalou výživou pro těhotné a kojící matky

* Zelené potraviny GW:

> Znatelně zvyšují imunitu

> Působí Sinergicky – jejich síla se vzájemně násobí, jejich prvky se vzájemně podporují

> Dávkování 1x denně dávka ječmene + 2x denně 10 tbl chlorelly dodá organismu stejné množství nutričních látek, jako 2x 2 kg zeleniny v bio kvalitě.

> Nejsou lékem a přes to léčí = účinnost zelených potravin nastavuje organismus do stavu, kdy je schopen nastartovat své samoléčebné procesy a uzdravit své tělo za pomoci vlastní, nově probuzené imunity.

> Pravidelné užívání zelených potravin přináší svému uživateli „nutriční klid“ – přináší jistotu, že i při drobných výživových prohřešcích tělo dostává vše, co ke zdravému životu potřebuje. Motto: „Potravina, která sice živí, ale zároveň nečistí, je pomalu působící jed. Chlorella s 80% vstřebatelností koncentrovaných vitálních látek je zároveň výkonná uklízecí četa organismu.“


Já sama užívám tyto dva produkty a mohu  všem zájemcům o své zdraví jen vřele doporučit. Ječmen mi dodává spoustu vitality a energie, upravilo se mi vyprazdňování , zlepšila kvalita vlasů a pomáhá mi udržovat optimistickou náladu. V případě Vašeho zájmu o tyto produkty se můžete na mě obrátit,

mohu Vám poskytnout další informace, poradenství a  prodej produktů.