Jdi na obsah Jdi na menu
 


Relaxační ošetření pleti

Při tomto ošetření je prioritou intenzivní relaxace a regenerace. Kosmetická masáž je hlavní piliř tohoto ošetření a neprovádím zde hloubkové čištění pleti.

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.
Při masáži obličeje působíme na oběhový systém a zajistíme tak pleti lepší přísun živin a odchod zplodin, díky tomu pleť nebude působit unaveně.
Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek.
Uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí - to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní a zjemní výraz ve tváři.
Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.
Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

 

Ke každému ošetření můžete využít doplňkové služby.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář