Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonizační masáž s baňkami

 

Harmonizační masáž je soubor masážních technik, které daným postupem dokáží odtranit stres, zablokovanou energii v energetických systémech těla a pomáhají obnovit jeho sílu a harmonii.


Harmonizační odblokovací masáž zahrnuje buď oblast zad, krku a hlavy nebo břicha, nohou a rukou. Je dobré postupně absolvovat obě části, pro harmonizaci celého organismu.

Po ukončení masáže se na příslušné části těla - na záda nebo břicho - přikládají baňky.


Baňkování (vakuoterapie) je jedinečná účinná masážní a léčebná technika, při které dochází k velmi intenzivnímu prokrvení masírované části. Původ baňkování je připisován starověké Číně. Prostřednictvím baněk lze zmírnit či odstranit bolesti zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě celulitidy, migrény, vysokého krevního tlaku, zažívacích problémů. 

 

Při baňkování dochází k intenzivnímu prokrvení míst, kde byly baňky přiloženy (mechanický účinek). Baňkování ovlivňuje vnitřní orgány (reflexní účinek) a napomáhá odstraňovat toxické látky z těla ven (detoxikační účinek).

 

Délka baňkování je individuální, pohybuje se mezi 20 – 30 minutami, doporučuje se provádět baňkování dvakrát až třikrát týdně. Obvykle již po první proceduře se dostavuje značný pocit úlevy.

 

Celková doba ošetření je 70-75 min.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Harmonická masáž

(Masáže Liberec, 21. 3. 2015 19:46)

Toto zní jako velice příjemná záležitost, volala jsem Vám na číslo, ale nikdo nezvedal :/